RNC65H7322FRRE6
MFR.Part #
RNC65H7322FRRE6
JLCPCB Part #
C3550022
Description
-65℃~+175℃ 500mW 73.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors