RNC65H69R8FRRE8
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC65H69R8FRRE8
JLCPCB Part #
C3466191
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 500mW 69.8Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors