RNC65H6490FRRE5
MFR.Part #
RNC65H6490FRRE5
JLCPCB Part #
C3436226
Description
-65℃~+175℃ 500mW 649Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors