RNC65H57R6FRRE5
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC65H57R6FRRE5
JLCPCB Part #
C3369561
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 500mW 57.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors