RNC65H5112BRB14
MFR.Part #
RNC65H5112BRB14
JLCPCB Part #
C3575768
Description
-65℃~+175℃ 500mW 51.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors