RNC65H4701BMRE6
MFR.Part #
RNC65H4701BMRE6
JLCPCB Part #
C3461918
Description
-65℃~+175℃ 4.7kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors