RNC65H36R5FRRE8
MFR.Part #
RNC65H36R5FRRE8
JLCPCB Part #
C3428526
Description
-65℃~+175℃ 36.5Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors