RNC65H3573BRB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC65H3573BRB14
JLCPCB Part #
C3405848
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 357kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors