RNC65H3401BRRE6
MFR.Part #
RNC65H3401BRRE6
JLCPCB Part #
C3425579
Description
-65℃~+175℃ 3.4kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors