RNC65H2803FRB14
MFR.Part #
RNC65H2803FRB14
JLCPCB Part #
C3421936
Description
-65℃~+175℃ 280kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors