RNC65H2681FRB14
MFR.Part #
RNC65H2681FRB14
JLCPCB Part #
C3407794
Description
-65℃~+175℃ 2.68kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors