RNC65H2612FRRE5
MFR.Part #
RNC65H2612FRRE5
JLCPCB Part #
C3396748
Description
-65℃~+175℃ 26.1kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors