RNC65H2262FRRE6
MFR.Part #
RNC65H2262FRRE6
JLCPCB Part #
C3421490
Description
-65℃~+175℃ 22.6kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors