RNC65H2211FRB14
MFR.Part #
RNC65H2211FRB14
JLCPCB Part #
C1365433
Description
-65℃~+175℃ 2.21kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors