RNC65H2210BRB14
MFR.Part #
RNC65H2210BRB14
JLCPCB Part #
C3467412
Description
-65℃~+175℃ 221Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors