RNC65H2150BRB14
MFR.Part #
RNC65H2150BRB14
JLCPCB Part #
C3363468
Description
-65℃~+175℃ 215Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors