RNC65H2101FRRE6
MFR.Part #
RNC65H2101FRRE6
JLCPCB Part #
C3388924
Description
-65℃~+175℃ 2.1kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors