RNC65H20R5FRB14
MFR.Part #
RNC65H20R5FRB14
JLCPCB Part #
C3485081
Description
-65℃~+175℃ 20.5Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors