RNC65H2050BRRE8
MFR.Part #
RNC65H2050BRRE8
JLCPCB Part #
C3515749
Description
-65℃~+175℃ 205Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors