RNC65H1961BRRE6
MFR.Part #
RNC65H1961BRRE6
JLCPCB Part #
C3534026
Description
-65℃~+175℃ 1.96kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors