RNC65H16R9BRB1465
MFR.Part #
RNC65H16R9BRB1465
JLCPCB Part #
C3524627
Description
-65℃~+175℃ 16.9Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors