RNC65H1541BRM74
MFR.Part #
RNC65H1541BRM74
JLCPCB Part #
C3398723
Description
-65℃~+175℃ 1.54kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors