RNC65H1501FRB14
MFR.Part #
RNC65H1501FRB14
JLCPCB Part #
C3541556
Description
-65℃~+175℃ 1.5kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors