RNC65H1500FRRE6
MFR.Part #
RNC65H1500FRRE6
JLCPCB Part #
C3437329
Description
-65℃~+175℃ 150Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors