RNC65H11R5FRRE6
MFR.Part #
RNC65H11R5FRRE6
JLCPCB Part #
C3423997
Description
-65℃~+175℃ 11.5Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors