RNC65H1053FRRE7
MFR.Part #
RNC65H1053FRRE7
JLCPCB Part #
C3429438
Description
-65℃~+175℃ 105kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors