RNC65H1024FRB14
MFR.Part #
RNC65H1024FRB14
JLCPCB Part #
C3431994
Description
-65℃~+175℃ 1.02MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors