RNC65H1001DRRE7
MFR.Part #
RNC65H1001DRRE7
JLCPCB Part #
C3390128
Description
-65℃~+175℃ 1kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors