RNC60K9760FSR36
MFR.Part #
RNC60K9760FSR36
JLCPCB Part #
C3444408
Description
-65℃~+175℃ 250mW 976Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors