RNC60K9312FSB14
MFR.Part #
RNC60K9312FSB14
JLCPCB Part #
C3508197
Description
-65℃~+175℃ 250mW 93.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors