RNC60K6812DMR36
MFR.Part #
RNC60K6812DMR36
JLCPCB Part #
C3479044
Description
-65℃~+175℃ 250mW 68.1kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors