RNC60K4222FMRE8
MFR.Part #
RNC60K4222FMRE8
JLCPCB Part #
C3446266
Description
-65℃~+175℃ 250mW 42.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors