RNC60K3653FRB14
MFR.Part #
RNC60K3653FRB14
JLCPCB Part #
C1412254
Description
-65℃~+175℃ 250mW 365kΩ Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors