RNC60K3302FRR36
MFR.Part #
RNC60K3302FRR36
JLCPCB Part #
C3547597
Description
-65℃~+175℃ 250mW 33kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors