RNC60K3010DSRE7
MFR.Part #
RNC60K3010DSRE7
JLCPCB Part #
C3453836
Description
-65℃~+175℃ 250mW 301Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors