RNC60K3010DSB14
MFR.Part #
RNC60K3010DSB14
JLCPCB Part #
C3481767
Description
-65℃~+175℃ 250mW 301Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors