RNC60K2701FMR36
MFR.Part #
RNC60K2701FMR36
JLCPCB Part #
C3468508
Description
-65℃~+175℃ 2.7kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors