RNC60K1472FRB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC60K1472FRB14
JLCPCB Part #
C1412472
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 14.7kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors