RNC60J9422BSR36
MFR.Part #
RNC60J9422BSR36
JLCPCB Part #
C1827763
Description
-65℃~+175℃ 250mW 94.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors