RNC60J8872BSRE7
MFR.Part #
RNC60J8872BSRE7
JLCPCB Part #
C3479173
Description
-65℃~+175℃ 250mW 88.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors