RNC60J6981BSRE7
MFR.Part #
RNC60J6981BSRE7
JLCPCB Part #
C3426665
Description
-65℃~+175℃ 250mW 6.98kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors