RNC60J6653BSRE5
MFR.Part #
RNC60J6653BSRE5
JLCPCB Part #
C3408363
Description
-65℃~+175℃ 250mW 665kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors