RNC60J5620BSRE7
MFR.Part #
RNC60J5620BSRE7
JLCPCB Part #
C3392440
Description
-65℃~+175℃ 250mW 562Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors