RNC60J5620BSB14
MFR.Part #
RNC60J5620BSB14
JLCPCB Part #
C1473011
Description
-65℃~+175℃ 250mW 562Ω Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors