RNC60J51R7BSRE8
MFR.Part #
RNC60J51R7BSRE8
JLCPCB Part #
C3512540
Description
-65℃~+175℃ 250mW 51.7Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors