RNC60J4991BSRE5
MFR.Part #
RNC60J4991BSRE5
JLCPCB Part #
C3435555
Description
-65℃~+175℃ 250mW 4.99kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors