RNC60J4990BSB14
MFR.Part #
RNC60J4990BSB14
JLCPCB Part #
C1472939
Description
-65℃~+175℃ 250mW 499Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors