RNC60J3092FRB14
MFR.Part #
RNC60J3092FRB14
JLCPCB Part #
C3496848
Description
-65℃~+175℃ 250mW 30.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors