RNC60J2382BRB14
MFR.Part #
RNC60J2382BRB14
JLCPCB Part #
C1459651
Description
-65℃~+175℃ 23.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors