RNC60J2321BPRE6
MFR.Part #
RNC60J2321BPRE6
JLCPCB Part #
C1828024
Description
-65℃~+175℃ 2.32kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors